Půjčka pro OSVČ bez https://pujcka-snadno.cz/pujcky/csob-pujcka/ daňového přiznání a registru

Při žádosti o půjčku pro OSVČ bez daňového přiznání a registru musíte doložit, že jste OSVČ. To může mít formu živnostenského oprávnění, členství v profesní asociaci, dopisů od klientů nebo prohlášení vašeho účetního. Budete také požádáni, abyste poskytli dokumentaci prokazující váš příjem, majetek a dluh. Můžete být také požádáni o předložení dokumentů potvrzujících, že jste podali daňové přiznání 1040.

rychlá půjčka

Jednou z nejlepších možností pro OSVČ, kteří nemají daňové přiznání ani registr, https://pujcka-snadno.cz/pujcky/csob-pujcka/ je půjčka na výpisu z účtu. I když tyto půjčky mohou účtovat vyšší úrokové sazby, riziko, které představují pro věřitele, je nižší, takže jsou pro mnoho lidí stále životaschopnou možností. Budete muset podat jak osobní, tak podnikatelské daňové přiznání, ale pokud žádné nemáte, tyto dokumenty budou z velké části zbytečné. Půjčku pro OSVČ však můžete získat bez daňového přiznání a registrace, pokud vaše firma funguje méně než jeden rok.

Další nejlepší možností je odeslat poslední finanční výkaz. To je nezbytné pro věřitele k ověření vašeho příjmu. Čím novější jsou vaše účetní závěrky, tím lépe. Ale i když máte poslední rok, nemusí to být dostatečné k prokázání vašich příjmů. Věřitelé jsou shovívavější, pokud jde o samostatnou výdělečnou činnost. Obvykle OSVČ odpracuje 40 hodin týdně, ale je těžké to vyčíslit. Věřitelé chtějí vidět, že důsledně pracujete. Daňové přiznání vám pomůže prokázat, že jste.

Osoby samostatně výdělečně činné bez daňového přiznání a registru mohou mít stále nárok na půjčku, pokud mají stálý zdroj příjmů. Zatímco poskytovatelé půjček se dívají na váš konečný výsledek, nepočítají nepravidelný příjem. Z tohoto důvodu mohou poskytovatelé půjček zvážit alternativní programy, které umožňují jednotlivcům samostatně výdělečně činným započítávat peněžní toky z podnikání jako příjem. Tyto programy jsou často označovány jako programy „bankovní výpisy“. Musíte poskytnout dvanáct až 24 měsíců bankovních výpisů, aby program mohl analyzovat vaše peněžní příjmy a odlivy.

Pokud si nejste jisti svými příjmy ze samostatné výdělečné činnosti, vyplatí se poradit se s hypotečním odborníkem nebo účetním, abyste se ujistili, že jsou vaše příjmy přesné. Osoby samostatně výdělečně činné mohou upravit minulá daňová přiznání změnou způsobu odepisování nákladů na podnikání, což může změnit jejich zdanitelné příjmy. Pokud si nejste jisti svými příjmy, pracovník hypotečního úvěru vás požádá o aktuální výpis pojištění dluhopisů, nejlépe alespoň dva roky starý.

Dobré výsledky v podnikání a samostatné výdělečné činnosti budou užitečné pro věřitele. Budou chtít vědět, že obchod bude pokračovat hladce, aniž by museli jít pod kudlu a vzít si další půjčku.Mohou se také podívat na váš dluh nebo výši příjmů, což může vyvolat varovné signály pro věřitele. Osoby samostatně výdělečně činné často dosahují lepších výsledků s konvenčními půjčkami, které jim umožňují nakupovat a mají nárok na nižší úrokové sazby.

Zatímco osoby samostatně výdělečně činné mají často více zdrojů příjmů, mohou mít složitou dokumentaci. Pokud například vlastní méně než 25 procent podniku, nejsou považováni za osoby samostatně výdělečně činné. OSVČ může vlastnit i deset procent společnosti, což by se kvalifikovalo jako partnerství. Osoby samostatně výdělečně činné mají obecně příjem, který přichází v určitou roční dobu a může se zdát kolísavější než příjem tradičního zaměstnance.

Abyste mohli být zvažováni pro PPP půjčku, musíte poskytnout formulář 1040 Schedule C pro rok 2019 nebo 2020. Kromě toho musíte prokázat, že jste získali kompenzaci mimo zaměstnance. Dále je potřeba bankovní výpis, faktura a kniha záznamů. To znamená, že svou firmu musíte založit nejpozději do 15. února 2020. Pokud uvažujete o žádosti o PPP půjčku, nezapomeňte si předem shromáždit všechny tyto dokumenty.

Pokud jste osoba samostatně výdělečně činná a nemáte žádné daňové přiznání, stále můžete mít nárok na půjčku z bankovního výpisu. Půjčky s výpisem z bankovního účtu mohou být užitečné pro ty, kteří si kupují dům bez daňového přiznání, ale mají vyšší úrokové sazby a méně ochrany. Spolupodepisovatel by vám také mohl pomoci kvalifikovat se. Existuje mnoho dalších možností, jak získat půjčku pro OSVČ bez daňového přiznání a registru.